wp-easy-mode 2.2.0 - en to uk translation catalogue (161 entries)

en:  Click %s to edit your page body content. This will open the page builder in a new window.
uk:  Клацніть %s, щоб змінити основний вміст сторінки. Буде відкрито конструктор сторінок у новому вікні.

en: - Select Product Dimension Units -
uk: - Виберіть одиниці вимірювання товарів -

en: - Select Product Weight Units -
uk: - Виберіть одиниці зважування товарів -

en: - Select Store Currency -
uk: - Виберіть валюту крамниці -

en: - Select Store Location -
uk: - Виберіть розташування крамниці -

en: - Select an industry -
uk: - Виберіть галузь -

en: A WordPress Site
uk: Сайт WordPress

en: A fax number that website vistors can use to send important documents.
uk: Номер факсу, на який відвідувачі сайту можуть надсилати важливі документи.

en: A phone number that website vistors can call if they have questions.
uk: Телефонний номер, за яким відвідувачі сайту можуть телефонувати в разі запитань.

en: A physical address where website vistors can go to visit you in person.
uk: Фактична адреса, за якою відвідувачі сайту можуть зустрітися з вами особисто.

en: About Image Licenses
uk: Про ліцензії на зображення

en: Add Your Social Media Profiles
uk: Додайте свої профілі в соціальних мережах

en: Address
uk: Адреса

en: An email address where website vistors can contact you.
uk: Адреса електронної пошти, за якою до вас зможуть звертатися відвідувачі сайту.

en: Are you sure you want to exit and configure WordPress on your own?
uk: Ви хочете вийти та настроїти WordPress самостійно?

en: Bank Transfer (BACS) Payments
uk: Банківський переказ (BACS) платежі

en: Blog only
uk: Лише блог

en: Business / Finance / Law
uk: Бізнес / фінанси / право

en: By
uk: Від

en: Cash on Delivery
uk: Оплата при отриманні

en: Check Payments
uk: Оплата чеком

en: Choose a Theme
uk: Виберіть тему

en: Choose a design for your website (don't worry, you can change this later)
uk: Виберіть дизайн для свого веб-сайту (якщо вам не сподобається, ви зможете змінити його згодом)

en: Choose a stylish header image for your website.
uk: Виберіть стильне зображення заголовка для сайту.

en: Click "Learn More" to view some tips on how to customize your site with the Customizer.
uk: Натисніть кнопку «Докладніше», щоб ознайомитися з деякими порадами стосовно настроювання вашого сайту за допомогою Customizer.

en: Click "Watch Video" to view a quick demonstration of how to customize your site with the Customizer.
uk: Натисніть кнопку «Переглянути відео», щоб подивитися коротку демонстрацію можливостей настроювання вашого сайту за допомогою Customizer.

en: Click %s to edit your header, footer, menus and more. You can also change your site style here in the Customizer area.
uk: Клацніть%s, щоб змінити колонтитули, меню та інші елементи. В області Customizer також можна змінити стиль сайту.

en: Close
uk: Закрити

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Collapse Sidebar
uk: Згорнути бокову панель

en: Color Scheme
uk: Колірна схема

en: Colors
uk: Кольори

en: Contact
uk: Контакт

en: Continue
uk: Продовжити

en: Country
uk: Країна

en: Design / Art / Portfolio
uk: Дизайн / мистецтво / портфоліо

en: Editing Your Content
uk: Редагування вашого вмісту

en: Editing Your Site
uk: Редагування вашого сайту

en: Education
uk: Освіта

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Enter desktop preview mode
uk: Перейти до режиму перегляду для настільного комп'ютера

en: Enter mobile preview mode
uk: Перейти до режиму перегляду для мобільного пристрою

en: Enter tablet preview mode
uk: Перейти до режиму перегляду для планшета

en: Enter your email address here
uk: Введіть свою адресу електронної пошти

en: Enter your fax number here
uk: Введіть свій номер факсу

en: Enter your phone number here
uk: Введіть свій номер телефону

en: Enter your street address here
uk: Введіть свою поштову адресу

en: Enter your website tagline here
uk: Введіть тут підзаголовок веб-сайту

en: Enter your website title here
uk: Введіть тут заголовок веб-сайту

en: Expand Sidebar
uk: Розгорнути бокову панель

en: Fax Number
uk: Номер факсу

en: Features pre-built websites for you to customize and publish
uk: Він пропонує готові веб-сайти, які ви можете настроїти для себе та опублікувати

en: Get Started Quickly with WordPress
uk: Швидко почніть роботу з WordPress

en: Has 1000s of categorized, searchable images in its image library
uk: Він дає доступ до бібліотеки з тисячами розподілених за категоріями зображень, які можна шукати

en: Header Image
uk: Зображення заголовку

en: Header and Background Images
uk: Заголовок і фонові зображення

en: Health / Beauty
uk: Краса / здоров'я

en: Home Services / Construction
uk: Послуги на дому / будівництво

en: How will you enter product prices?
uk: Як ви будете вводити ціни товарів?

en: I will enter prices exclusive of tax
uk: Я зазначатиму ціни без податків

en: I will enter prices inclusive of tax
uk: Я зазначатиму ціни з урахуванням податків

en: If you have existing social media profiles, select them below. Otherwise, skip this section.
uk: Якщо ви маєте профілі в соціальних мережах, виберіть їх нижче. В іншому разі пропустіть цей розділ.

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
uk: Доступні та ліцензовані для використання зображення призначені лише для клієнтів, які користуються послугами хостингу GoDaddy, і підлягають умовам і положенням захисту інтелектуальної власності третіх осіб. Див. додаткову інформацію в <a href="%s" target="_blank">Умовах і положеннях</a>.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights.
uk: Доступні та ліцензовані для використання зображення призначені лише для клієнтів, які користуються нашими послугами хостингу, і підлягають умовам і положенням захисту інтелектуальної власності третіх осіб.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
uk: Доступні та ліцензовані для використання зображення призначені лише для клієнтів, які користуються нашими послугами хостингу, і підлягають умовам і положенням захисту інтелектуальної власності третіх осіб. Див. додаткову інформацію в <a href="%s" target="_blank">Умовах і положеннях</a>.

en: Includes a drag-and-drop editor to make customization easy
uk: Він містить редактор із підтримкою перетягування, який полегшує настроювання

en: Industry
uk: Промисловість

en: Installing your theme
uk: Триває встановлення вашої теми

en: Just another WordPress site
uk: Просто сайт WordPress

en: Learn More
uk: Докладніше

en: Load more images
uk: Завантажити інші зображення

[ctx: Main plugin title]
en: WP Easy Mode
uk: Простий режим WP

[ctx: Menu title]
en: Easy Mode
uk: Простий режим

en: Music / Movies / Entertainment
uk: Музика / кіно / розваги

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: board
uk: дошка

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: channel
uk: канал

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: company
uk: компанія

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: username
uk: ім’я користувача

en: Name
uk: Назва

en: Navigation Menus
uk: Навігаційні меню

en: Next
uk: Далі

en: No thanks
uk: Ні, дякую

en: Non-profit / Causes / Religious
uk: Некомерційні організації / звичаї / релігія

en: Online Store
uk: Онлайн-крамниця

en: Other
uk: Інше

en: Our Quick Start Wizard is the fastest way to build your website because it:
uk: Наш Майстер швидкого старту прокладає якнайшвидший шлях до побудови вашого веб-сайту:

en: Payments
uk: Платежі

en: Pets / Animals
uk: Домашні улюбленці/тварини

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Please provide the contact details for your website
uk: Надайте контактні дані для свого сайту

en: Please tell us more about your online store.
uk: Розкажіть докладніше про свою онлайн-крамницю.

en: Please tell us more about your website (all fields are required)
uk: Розкажіть нам про свій веб-сайт (усі поля обов'язкові для заповнення)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview different website designs using the the left and right arrows.
uk: Перегляньте варіанти дизайну сайту, використовуючи стрілки вліво та вправо.

en: Previous
uk: Назад

en: Product Dimension Units
uk: Одиниці вимірювання товарів

en: Product Weight Units
uk: Одиниці зважування товарів

en: Rate (%)
uk: Ставка (%)

en: Real Estate
uk: Нерухомість

en: Restaurant / Food
uk: Ресторан / продукти харчування

en: Select
uk: Вибрати

en: Set image
uk: Вибрати зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Site Identity
uk: Назва сайту

en: Skip
uk: Пропустити

en: Sports / Recreation
uk: Спорт / відпочинок

en: Start
uk: Початок

en: Start Wizard
uk: Запустити майстер

en: State
uk: Штат

en: Step %1$s of %2$s
uk: Крок %1$s з %2$s

en: Store Currency
uk: Валюта крамниці

en: Store Location
uk: Розташування крамниці

en: Store Settings
uk: Настройки крамниці

en: Suggested Header Images
uk: Запропоновані зображення заголовка

en: Tagline
uk: Гасло

en: The Customizer
uk: Customizer

en: The following tax rates will be imported automatically for you. You can read more about taxes in the %1$sWooCommerce documentation%2$s.
uk: До вас буде автоматично застосовано нижченаведені податкові ставки. Докладніше про податки можна дізнатися в %1$sдокументації WooCommerce%2$s.

en: The options available in the Customizer will vary, depending on the features supported by your current theme. But most themes include these basic Customizer controls:
uk: Доступні в Customizer параметри залежать від того, які функції підтримує поточна тема. Проте більшість тем містить такі основні елементи керування Customizer:

en: The title of your website appears at the top of all pages and in search results.
uk: Заголовок вашого сайту відображається у верхній частині кожної сторінки та в результатах пошуку.

en: The top of the Customizer indicates the name of the active theme you’ve selected. You can change the theme at any time, but doing so will change these options and reset any customizations you might have made here.
uk: Вгорі вікна Customizer відображається назва поточної теми. Тему можна змінити в будь-який час, проте в разі зміни також буде змінено ці параметри та втрачено всі можливі індивідуальні настройки.

en: Theme
uk: Тема

en: Think of the tagline as a slogan that describes what makes your website special. It will also appear in search results.
uk: Придумайте своє гасло як лозунг, у якому виділено унікальні особливості вашого сайту. Цей текст також відображатиметься в результатах пошуку.

en: This could take up to 30 seconds. <strong>Do not refresh</strong> the page.
uk: Це може забрати до 30 секунд. <strong>Не оновлюйте</strong> сторінку.

en: Title
uk: Заголовок

en: Transportation / Automotive
uk: Транспорт / перевезення

en: Travel / Hospitality / Leisure
uk: Подорожі / готелі / дозвілля

en: Tutorial
uk: Підручник

en: Type
uk: Тип

en: Update your site content, layout, color scheme and more using the window to the left.
uk: Оновіть вміст, макет, колірну схему та інші складові сайту, використовуючи вікно зліва.

en: Watch Video
uk: Переглянути відео

en: Website + Blog
uk: Веб-сайт + блог

en: Wedding
uk: Весілля

en: What type of website would you like to create?
uk: Сайт якого типу ви хочете створити?

en: What will your website be about?
uk: Чому буде присвячено ваш веб-сайт?

en: When you've found a design you like, click Select to install it.
uk: Коли ви вибрали дизайн на свій смак, натисніть кнопку «Вибрати», щоб установити його.

en: When you’re happy with your changes, click <strong>Save & Publish</strong> to keep these new settings. Or, simply close the Customizer by clicking the “X” in the top left-hand corner to discard your changes.
uk: Якщо зміни вас влаштовують, натисніть кнопки <strong>Зберегти й Опублікувати</strong>, щоб залишити нові настройки. Або просто закрийте Customizer, клацнувши знак «X» у верхньому лівому кутку, і зміни буде скасовано.

en: Where is your store based?
uk: Де розташований ваш магазин?

en: Which currency will your store use? (If your currency is not listed you can add it later.)
uk: З якою валютою працюватиме ваша крамниця? (Якщо потрібної валюти немає у списку, ви можете додати її згодом.)

en: Which unit should be used for product dimensions?
uk: Яка одиниця повинна використовуватися для визначення розмірів продуктів?

en: Which unit should be used for product weights?
uk: Яку одиницю використовувати для визначення ваги продукту?

en: Widgets
uk: Віджети

en: Will you be charging sales tax?
uk: Ви будете включати податки у вартість замовлень?

en: Will you be shipping products?
uk: Чи будете ви здійснювати доставку товарів?

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. Additional payment methods can be installed later and managed from the checkout settings screen.
uk: WooCommerce може приймати як електронні, так і готівкові платежі. Додаткові способи оплати можна налаштувати згодом і керувати ними з екрану настройок оформлення замовлень.

en: Woocommerce Paypal Gateway powered by Braintree
uk: Шлюз WooCommerce PayPal Gateway на платформі Braintree

en: Woocommerce Stripe
uk: WooCommerce Stripe

en: Yes, I will be charging sales tax.
uk: Так, ми сплачуватимемо податок з продажу.

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers.
uk: Так, ми постачатимемо клієнтам фізичні товари.

en: You are now in the Customizer, a tool that enables you to make changes to your website’s appearance, and preview those changes before publishing them. We’ve created a few commonly-used pages and widgets to help you get started.
uk: Пропонуємо вашій увазі Customizer — засіб, який дає змогу вносити зміни до зовнішнього вигляду веб-сайту та переглядати ці зміни, перш ніж їх буде опубліковано. Ми створили кілька типових сторінок і віджетів, щоб допомогти вам розпочати роботу:

en: You can change this color scheme later.
uk: Ви можете змінити цю колірну схему згодом.

en: You can change this header image again later, or even upload a custom image from your computer.
uk: Це зображення заголовка потім можна змінити або навіть завантажити власне зображення зі свого комп'ютера.

en: You may need to add/edit rates based on your products or business location which can be done from the tax settings screen. If in doubt, speak to an accountant.
uk: Якщо буде необхідно додати або змінити податкові ставки залежно від товарів або розташування підприємства, це можна зробити на екрані настройок податків. У разі сумнівів проконсультуйтеся з бухгалтером.

en: cm
uk: см

en: g
uk: г

en: in
uk: дюйми

en: kg
uk: кг

en: lbs
uk: фунти

en: m
uk: м

en: mm
uk: мм

en: oz
uk: унції

en: yd
uk: ярди
