wp-easy-mode 2.2.0 - en to nl translation catalogue (149 entries)

en:  Click %s to edit your page body content. This will open the page builder in a new window.
nl:  Klik op %s om de tekstinhoud van je pagina te bewerken. Hierdoor wordt de pagina in een nieuw venster geopend in Page Builder.

en: - Select Product Dimension Units -
nl: - Eenheden productafmetingen -

en: - Select Product Weight Units -
nl: - Eenheden productgewicht selecteren -

en: - Select Store Currency -
nl: - Valuta voor webwinkel selecteren -

en: - Select Store Location -
nl: - Locatie van webwinkel selecteren -

en: - Select an industry -
nl: - Een bedrijfstak selecteren -

en: A WordPress Site
nl: Een WordPress-site

en: A fax number that website vistors can use to send important documents.
nl: Een faxnummer dat websitebezoekers kunnen gebruiken om belangrijke documenten te verzenden.

en: A phone number that website vistors can call if they have questions.
nl: Een telefoonnummer dat websitebezoekers kunnen bellen als ze vragen hebben.

en: A physical address where website vistors can go to visit you in person.
nl: Een fysiek adres waar websitebezoekers u persoonlijk kunnen bezoeken.

en: About Image Licenses
nl: Over licenties voor afbeeldingen

en: Add Your Social Media Profiles
nl: Je sociale mediaprofielen toevoegen.

en: Address
nl: Adres

en: An email address where website vistors can contact you.
nl: Een e-mailadres waar websitebezoekers contact met je kunnen opnemen.

en: Are you sure you want to exit and configure WordPress on your own?
nl: Weet je zeker dat je wilt afsluiten en zelf WordPress wilt configureren?

en: Bank Transfer (BACS) Payments
nl: Directe Bankoverschrijvingen

en: Blog only
nl: Alleen blog

en: Business / Finance / Law
nl: Handel / Geldwezen / Recht

en: By
nl: Door

en: Cash on Delivery
nl: Rembours

en: Check Payments
nl: Bekijk betalingen

en: Choose a Theme
nl: Een thema kiezen

en: Choose a design for your website (don't worry, you can change this later)
nl: Kies een ontwerp voor je website (maak je geen zorgen, dit kun je op een later tijdstip wijzigen)

en: Choose a stylish header image for your website.
nl: Kies een stijlvolle koptekstafbeelding voor je website.

en: Click "Learn More" to view some tips on how to customize your site with the Customizer.
nl: Klik op Meer informatie als je enkele tips wilt weergeven over het aanpassen van je site met Customizer.

en: Click "Watch Video" to view a quick demonstration of how to customize your site with the Customizer.
nl: Klik op de optie voor het weergeven van de video om een korte demonstratie weer te geven over hoe je je site kunt aanpassen met Customizer.

en: Click %s to edit your header, footer, menus and more. You can also change your site style here in the Customizer area.
nl: Klik op %s om de koptekst, voettekst, menu‘s en meer te bewerken. Je kunt hier in het Customizer-gebied ook de stijl van je site wijzigen.

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapse
nl: Samenvouwen

en: Collapse Sidebar
nl: Zijbalk samenvouwen

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Colors
nl: Kleuren

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Country
nl: Land

en: Design / Art / Portfolio
nl: Design / Kunst / Portfolio

en: Editing Your Content
nl: Je inhoud bewerken

en: Editing Your Site
nl: Je site bewerken

en: Education
nl: Onderwijs

en: Email
nl: E-mail

en: Enter desktop preview mode
nl: Naar pc-voorbeeldmodus

en: Enter mobile preview mode
nl: Naar mobiele voorbeeldmodus

en: Enter tablet preview mode
nl: Naar tabletvoorbeeldmodus

en: Enter your email address here
nl: Voer hier je e-mailadres in

en: Enter your fax number here
nl: Voer hier je faxnummer in

en: Enter your phone number here
nl: Voer hier je telefoonnummer in

en: Enter your street address here
nl: Voer hier je adres in

en: Enter your website tagline here
nl: Voer hier de slogan van je website in

en: Enter your website title here
nl: Voer hier de titel van je website in

en: Expand Sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

en: Fax Number
nl: Faxnummer

en: Features pre-built websites for you to customize and publish
nl: Is voorzien met vooraf gebouwde websites die je kunt aanpassen en publiceren

en: Get Started Quickly with WordPress
nl: Snel aan de slag met WordPress

en: Has 1000s of categorized, searchable images in its image library
nl: Duizenden gecategoriseerde, zoekbare afbeeldingen bevat in de afbeeldingenbibliotheek

en: Header Image
nl: Headerafbeelding

en: Header and Background Images
nl: Koptekst en achtergrondafbeeldingen

en: Health / Beauty
nl: Gezondheid / Schoonheid

en: Home Services / Construction
nl: Services aan huis / Bouw

en: How will you enter product prices?
nl: Hoe ga je productprijzen invoeren

en: I will enter prices exclusive of tax
nl: Ik ga prijzen exclusief btw invoeren

en: I will enter prices inclusive of tax
nl: Ik ga prijzen inclusief btw invoeren

en: If you have existing social media profiles, select them below. Otherwise, skip this section.
nl: Als je bestaande sociale mediaprofielen hebt, kun je deze hierna selecteren. Als dat niet het geval is, kun je deze sectie overslaan.

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
nl: De beschikbare en voor gebruik gelicentieerde afbeeldingen zijn alleen bedoeld voor klanten met GoDaddy-hosting en zijn onderworpen aan de voorwaarden van externe intellectuele eigendomsrechten. <a href="%s" target="_blank">Bekijk de voorwaarden</a> voor meer informatie.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights.
nl: De beschikbare en voor gebruik in licentie gegeven afbeeldingen zijn alleen bedoeld voor klanten met onze hosting en zijn onderworpen aan de voorwaarden van intellectuele eigendomsrechten van derden.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
nl: De beschikbare en voor gebruik gelicentieerde afbeeldingen zijn alleen bedoeld voor klanten met onze hosting en zijn onderworpen aan de voorwaarden van externe intellectuele eigendomsrechten. <a href="%s" target="_blank">Bekijk de voorwaarden</a> voor meer informatie.

en: Includes a drag-and-drop editor to make customization easy
nl: Een editor van het type slepen en neerzetten bevat voor het eenvoudig uitvoeren van aanpassingen

en: Industry
nl: Industrie

en: Installing your theme
nl: Je thema installeren

en: Just another WordPress site
nl: Een WordPress-site

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Load more images
nl: Meer afbeeldingen laden

en: Music / Movies / Entertainment
nl: Muziek / Film / Entertainment

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: board
nl: bestuur

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: channel
nl: kanaal

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: company
nl: bedrijf

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: username
nl: gebruikersnaam

en: Name
nl: Naam

en: Navigation Menus
nl: Navigatiemenu's

en: Next
nl: Volgende

en: No thanks
nl: Nee, dank je

en: Non-profit / Causes / Religious
nl: Non-profit / Goede doelen / Religie

en: Online Store
nl: Webwinkel

en: Other
nl: Overige

en: Our Quick Start Wizard is the fastest way to build your website because it:
nl: Onze wizard Snel aan de slag is de snelste manier om je website te bouwen omdat deze:

en: PayPal Standard
nl: PayPal Standaard

en: Payments
nl: Betalingen

en: Pets / Animals
nl: Pets/Animals

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Please provide the contact details for your website
nl: Geef de contactgegevens voor je website op

en: Please tell us more about your online store.
nl: Vertel ons meer over je webwinkel.

en: Please tell us more about your website (all fields are required)
nl: Vertel ons meer over je website (alle velden zijn vereist)

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview different website designs using the the left and right arrows.
nl: Geef voorbeelden van verschillende websiteontwerpen weer met de pijl naar links en de pijl naar rechts.

en: Previous
nl: Vorige

en: Product Dimension Units
nl: Eenheden productafmetingen

en: Product Weight Units
nl: Eenheden productgewicht

en: Rate (%)
nl: Tarief (%)

en: Real Estate
nl: Vastgoed

en: Restaurant / Food
nl: Restaurant / Voedsel

en: Select
nl: Selecteer

en: Set image
nl: Afbeelding instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Site Identity
nl: Site-identiteit

en: Skip
nl: Overslaan

en: Sports / Recreation
nl: Sport / Recreatie

en: Start
nl: Starten

en: Start Wizard
nl: Wizard starten

en: State
nl: Staat

en: Step %1$s of %2$s
nl: Stap %1$s van %2$s

en: Store Currency
nl: Valuta voor webwinkel

en: Store Location
nl: Locatie van webwinkel

en: Store Settings
nl: Webwinkelinstellingen

en: Suggested Header Images
nl: Voorgestelde koptekstafbeeldingen

en: Tagline
nl: Slogan

en: The Customizer
nl: Customizer

en: The following tax rates will be imported automatically for you. You can read more about taxes in the %1$sWooCommerce documentation%2$s.
nl: De volgende btw-tarieven worden automatisch voor je geïmporteerd. Lees de %1$sWooCommerce-documentatie%2$s voor meer informatie over btw.

en: The options available in the Customizer will vary, depending on the features supported by your current theme. But most themes include these basic Customizer controls:
nl: Welke opties beschikbaar zijn in Customizer wisselt, afhankelijk van de functies die door je thema worden ondersteund. De meeste thema's bevatten echter deze basiselementen van Customizer:

en: The title of your website appears at the top of all pages and in search results.
nl: De titel van je website wordt boven aan alle pagina's en in zoekresultaten weergegeven.

en: The top of the Customizer indicates the name of the active theme you’ve selected. You can change the theme at any time, but doing so will change these options and reset any customizations you might have made here.
nl: Aan de bovenkant van de Customizer wordt de naam weergegeven van het actieve thema dat je hebt geselecteerd. Je kunt het thema op elk gewenst moment wijzigen. Wanneer je dat echter doet, worden deze opties gewijzigd en worden eventuele aanpassingen die je hier hebt aangebracht, opnieuw ingesteld.

en: Theme
nl: Thema

en: Think of the tagline as a slogan that describes what makes your website special. It will also appear in search results.
nl: Je slogan is een korte beschrijving van wat je website zo bijzonder maakt. Deze wordt ook in zoekresultaten weergegeven.

en: This could take up to 30 seconds. <strong>Do not refresh</strong> the page.
nl: Dit kan maximaal 30 seconden duren. <strong>Vernieuw de weergave van deze pagina niet</strong>.

en: Title
nl: Titel

en: Transportation / Automotive
nl: Transport / Automobiel

en: Travel / Hospitality / Leisure
nl: Reizen / Onderdak / Vrije Tijd

en: Tutorial
nl: Zelfstudie

en: Update your site content, layout, color scheme and more using the window to the left.
nl: Werk de site-inhoud, de lay-out, het kleurenschema en andere zaken bij via het venster dat links wordt weergegeven.

en: Watch Video
nl: Video bekijken

en: Website + Blog
nl: Website + blog

en: Wedding
nl: Bruiloft

en: What type of website would you like to create?
nl: Welk type website wil je maken?

en: What will your website be about?
nl: Waar gaat je website over?

en: When you've found a design you like, click Select to install it.
nl: Wanneer je een ontwerp hebt gevonden dat je bevalt, klik je op Selecteren om dit te installeren.

en: When you’re happy with your changes, click <strong>Save & Publish</strong> to keep these new settings. Or, simply close the Customizer by clicking the “X” in the top left-hand corner to discard your changes.
nl: Wanneer je tevreden bent met je wijzigingen, klik je op <strong>Opslaan en publiceren</strong> om deze nieuwe instellingen te behouden. Of je kunt Customizer sluiten door links boven in de hoek op X te klikken. Als je dit doet worden de wijzigingen niet opgeslagen.

en: Where is your store based?
nl: Waar is je winkel gevestigd?

en: Which currency will your store use? (If your currency is not listed you can add it later.)
nl: Welke valuta wordt in je webwinkel gebruikt? (Als je valuta niet wordt vermeld, kun je deze later toevoegen.)

en: Which unit should be used for product dimensions?
nl: Welke eenheid moet gebruikt worden voor de afmetingen van producten?

en: Which unit should be used for product weights?
nl: Welke eenheid moet gebruikt worden voor het gewicht van producten?

en: Will you be charging sales tax?
nl: Ga je btw in rekening brengen?

en: Will you be shipping products?
nl: Ga je producten verzenden?

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. Additional payment methods can be installed later and managed from the checkout settings screen.
nl: WooCommerce is in staat tot het accepteren van online en offline betalingen. Aanvullende betalingsmethoden kunnen later worden geïnstalleerd en kunnen worden beheerd via het scherm met de kassa-instellingen.

en: Woocommerce Paypal Gateway powered by Braintree
nl: WooCommerce PayPal Gateway verzorg door Braintree

en: Woocommerce Stripe
nl: WooCommerce Stripe

en: Yes, I will be charging sales tax.
nl: Ja, ik breng btw in rekening.

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers.
nl: Ja, ik verzend fysieke goederen naar klanten.

en: You are now in the Customizer, a tool that enables you to make changes to your website’s appearance, and preview those changes before publishing them. We’ve created a few commonly-used pages and widgets to help you get started.
nl: Je bevindt je nu in Customizer. In dit hulpmiddel kun je wijzigingen aanbrengen in het uiterlijk van je website en een voorbeeld van deze wijzigingen weergeven voordat je ze publiceert. We hebben een aantal veelgebruikte pagina's en widgets gemaakt om je op weg te helpen.

en: You can change this color scheme later.
nl: Je kunt dit kleurenschema later wijzigen.

en: You can change this header image again later, or even upload a custom image from your computer.
nl: Je kunt deze koptekstafbeelding later wijzigen en je kunt zelfs een aangepaste afbeelding uploaden vanaf je computer.

en: You may need to add/edit rates based on your products or business location which can be done from the tax settings screen. If in doubt, speak to an accountant.
nl: Je moet mogelijk tarieven bewerken/toevoegen, afhankelijk van je producten of bedrijfslocatie. Je kunt dit doen via het scherm voor btw-instellingen. Neem bij twijfel contact op met een accountant.

en: m
nl: ‌‌m
